Lukáš Pítra Lukáš Pítra.

13 let miluju a žiju svět e-commerce. Pomáhám výkonnostním webovým projektům k  efektivitě, zisku a udržitelnému růstu.

Twitter

Nejnovější tweety:

Jak pracuju

Když si na projektu vybírám dodavatele, je pro mne klíčové pochopit jak pracuje, jak přemýšlí, jaké má hodnoty. Jestli jsme na stejné vlně předurčuje úspěch spolupráce mnohdy víc, než profesní kvality nebo cena. Věřím, že to máte podobně a pár slov o mém „workflow“ vám pomůže při rozhodování, zda jsem pro vás vhodný parťák do týmu:

Budeme si rozumět?

  • Základnu mám v coworkingu, ale často jezdím na (půl)den ke klientům a pracuju osobně spolu s týmem klienta – je to rychlejší a lidštější, můžu projektem lépe nasáknout.
  • Využívám bloky huboké práce – předem si plánuju čas na konkrétní projekty a chci ho využít co nejlépe. Omezuju rychlé reakce na telefon a e-mail, které by mi tříštily pozornost a občas mě není snadné zastihnout. Ale dokážu zvládnout víc práce v kratším čase a odevzdám ji včas.
  • Mám rád pořádek – opírám se o projektové nástroje (Asana, Trello) a principy projektového řízení. Věřím, že když každý ví přesně co, kdy a jak má udělat tak stihneme více práce & lépe.
  • Nemám rád plýtvání časem – lpím na tom, aby schůzky a hovory měly jasný program a výstup, snažím se vše ukazovat prakticky a překlápět do konkrétních úkolů s datem a odpovědným kolegou.
  • Věřím v důležitost kvalitního rozhodování – zajímám se o teorii rozhodování a kognitivních zkreslení, učím se práci s daty a statistiku, jsem skalní fanda výzkumu a rešerší.
  • Zakládám si na důvěryhodnosti a otevřenosti – stavím na otevřených datech a systémech, vše na čem dělám rovnou sdílím, mám rád real-time reporting a upřímnou diskuzi.
  • Je pro mne klíčové dotahovat věci do konce – vždy upřednostním 1 nedokonalé řešení běžící v praxi než 10 dokonalých konceptů v šuplíku.
  • Usiluju o průběžný osobní a profesní rozvoj – hodně čtu, diskutuju s chytřejšími a zkušenějšími kolegy, inspiruju se na meet-upech a konferencích