Konzultant

Čas od času přijde zásek, se kterým nedokážete sami hnout. Někdy je to složité rozhodnutí, někdy krok do neznáma, někdy obava, že uděláte chybu. Někdy si prostě jen chcete být jistější, než se pustíte do akce. Někdy máte brouka v hlavě a nevíte, co je přesně špatně. Je to prostě takový byznysový šestý smysl. Znát tak někoho, kdo ví, co s tím!

Zní vám to povědomě? Nedivím se. Ono se to totiž děje často. Svět online marketingu je složitý, nepřehledný a většina problémů v něm nemá jednoznačné řešení. Ať řešíte změny na webu, výběr nástroje, fungování kampaní, nejasná čísla v analytice nebo třeba kvalitu práce dodavatelů, nezoufejte – zpravidla to má řešení.

V roli konzultanta hledám odpovědi na vaše otázky.

Leckdy „jen“ hodně přemýšlím, často se radím s dalšími experty a občas je potřeba řešení týmově vysedět na workshopu.

Některé záseky se týkají kompetencí, profesního rozvoje, stylu myšlení. Takové řeším nejradši. Většinou pak plynule přecházejí v dlouhodobější mentoring, při kterém vás naučím, jak můžete nacházet odpovědi sami a snadněji.

Ať řešíme cokoliv, je pro mě důležité:

  • Aby se řešení opíralo o fakta a praxi, ne (jen) názory a teorii.
  • Abyste řešení rozuměli = lidština, a ne odborná hatmatilka.
  • Abyste řešení dokázali v praxi použít, žádné hraběcí rady.

Kdo čerpá moje know-how

S Lukášem jsem se potřeboval poradit o reklamách. Čekal jsem odpolední pokec u kafe. Bylo z toho 5 let spolupráce a 10 násobných růst e-shopu. Zvládli jsme spolu vybudovat nový web, nové služby, úplně nový tým a nové procesy. Děkuju za všechno a rozhodně doporučuju :-)

Václav Mařík CEO Zahradnictvi-flos.cz

Hledal jsem cestu, jak nejefektivněji investovat náš čas a finance do e-commerce aktivit a jednotlivých komunikačních kanálů, a s Lukášem našel společnou reč. Lukášův přístup a zkušenosti nám pomohly rychle se zorientovat v aktuálních možnostech, ale i otevřít další příležitosti, které nás posunuly blíže a rychleji k ambiciózně naplánovaným výsledkům.

Roman Plášil Ředitel HPmarket.cz

S Lukášem jsme se pustili do práce už začátkem roku 2016, kdy jsme poptávali PPC reklamu. Výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat, a tak jsme Lukáše zapojili i do projektu nového webu, později do SEO, analytiky a naší prezentace online obecně. Před 4 lety zpátky jsem Lukášovi svěřil dozor nad onlinem celkově, od rozpočtu, přes řízení dodavatelů až po výsledky. Abych si uvolnil ruce na výrobu a rozvoj obchodního týmu. A nelituju! V 2023 jsme zaznamenali další rekordní rok a pustili se krom marketingu i do zákaznické zkušenosti. Těším se co další spolupráce přinese.

Michal Vlášek Majitel Bazeny-relax.cz

Lukáš Pítra The CX Academy

773 927 292

jsem@lukaspitra.cz

Nezávazná konzultace
30 minut on-line a zdarma - zjistěte,
jestli se vám vyplatím.